Učenici koji su učestvovali na takmičenjima školske 2017/2018. godine
Predmet |
Ime i prezime |
Opštinsko |
Okružno |
Međuokružno |
Republičko |
MATEMATIKA |
Mihajlo Kolar 4.b |
Učešće |
Učešće |
||
Mihajlo Mrkobrada 5.a |
Pohvala |
III mesto |
|||
Viktor Deak 5.b |
Učešće |
||||
Matija Ivković Ivandekić 5.c |
Pohvala |
Učešće |
|||
Ana Marija Horvacki 5.e |
Učešće |
||||
Mila Stojičić 6.a |
Učešće |
||||
Jovan Rudić Vranić 6.a |
Pohvala |
Učešće |
|||
Dunja Đedović 7.a |
III mesto |
II mesto |
|||
Anđela Stojičić 7.b |
Učešće |
||||
Igor Engi 8.a |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
ENGLESKI JEZIK |
Igor Engi 8.a |
III mesto |
III mesto |
||
Ivana Vojnić Zelić 8.a |
Učešće |
||||
Elena Prskalo Momčilović 8.b |
Učešće |
||||
Lucija Ivković Ivandekić 8.c |
Učešće |
||||
NEMAČKI JEZIK |
Lana Pajić 8.a |
II mesto |
Pohvala |
||
HEMIJA |
Dunja Đedović 7.a |
II mesto |
II mesto |
||
Anđela Stojičić 7.b |
I mesto |
II mesto |
|||
BIOLOGIJA |
Ana Marija Horvacki 5.e |
III mesto |
|||
Savo Crnojević 6.b |
III mesto |
||||
Mila Popović 6.b |
III mesto |
||||
Dunja Đedović 7.a |
II mesto |
||||
Nemanja Stojanović 7.b |
III mesto |
||||
ISTORIJA |
Lana Vojnić Hajduk 5.c |
Učešće |
|||
Nemanja Matijević 6.a |
Učešće |
||||
Jovana Sarić 6.a |
Učešće |
||||
Dunja Đedović 7.a |
III mesto |
II mesto |
Učešće |
||
FIZIKA |
Jovan Rudić Vranić 6.a |
II mesto |
I mesto |
Učešće |
|
Nemanja Čukić 6.b |
III mesto |
Učešće |
|||
Savo Crnojević 6.b |
III mesto |
||||
Dunja Đedović 7.a |
III mesto |
III mesto |
|||
Igor Engi 8.a |
I mesto |
II mesto |
I mesto i plasman na Fizičku olimpijadu |
||
HRVATSKI JEZIK I JEZIČNA KULTURA |
Ivan Huska 7.c |
I mesto |
I mesto |
Učešće |
|
Mila Kujundžić 7.c |
Učešće |
||||
Lucija Ivković Ivandekić 8.c |
I mesto |
I mesto |
II mesto |
||
SRPSKI JEZIK |
Bojana Grijak 5.b |
Učešće |
|||
Jovana Sarić 6.a |
Učešće |
||||
Mila Popović 6.b |
Učešće |
||||
Dunja Đedović 7.a |
Učešće |
||||
Anđela Stojičić 7.b |
Učešće |
||||
GEOGRAFIJA |
Anđela Stojičić 7.b |
II mesto |
II mesto |
||
Ivan Huska 7.c |
II mesto |
Učešće |
|||
Teodora Apt 8.b |
II mesto |
Učešće |
|||
Luka Pajić 8.a |
II mesto |
II mesto |
|||
NACIONALNA EKOLOŠKA OLIMPIJADA |
Savo Crnojević 6.b |
II mesto |
|||
RECITOVANJE |
Lana Šarčević 3.b |
Plasman |
|||
Lana Vojnić Hajduk 5.c |
Plasman za pokrajinu |
||||
Jelena Milošević 8.a |
Učešće |
||||
Pavao Huska 1.c |
Učešće |
||||
ŠAH |
Nikola Crnjaković 7.b |
III mesto |
Učešće |
||
INFORMATIKA |
Igor Engi 8.a |
I mesto |
I mesto |
II mesto i plasman na Informatičku olimpijadu |
|
RUKOMET (dečaci) |
Nemanja Čukić 6.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
|
Vasilije Dobrilović 6.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
Dimitrije Maksimović 7.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
Nebojša Popović 8.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
Filip Mandović 8.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
Jovan Simić 8.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
Petar Vukmanov Š. 8.a |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
Ognjen Vukmanov 8.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
Nemanja Dejanović 8.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
Luka Obradović 8.b |
I mesto |
I mesto |
III mesto |
||
FUDBAL (dečaci) |
Nemanja Stipančević 6.a |
I mesto |
|||
Nemanja Čukić 6.b |
I mesto |
||||
Stefan Grbić 6.b |
I mesto |
||||
Vasilije Dobrilović 6.a |
I mesto |
||||
Nemanja Matijević 6.a |
I mesto |
||||
Nemanja Peić 6.a |
I mesto |
||||
Miloš Maravić 6.b |
I mesto |
||||
Konstantin Lončar 6.a |
I mesto |
||||
Branislav Milošević 6.b |
I mesto |
||||
Ivan Vukmanov Š. 6.a |
I mesto |
||||
Jovan Vučković 6.b |
I mesto |
||||
STONI TENIS |
Nina Mandović 7.b |
I mesto |
|||
RUKOMET (devojčice) |
Ana Kerleta 7.b |
III mesto |
|||
Nina Mandović 7.b |
III mesto |
||||
Hana Ivanišević 8.b |
III mesto |
||||
Iva Ivanišević 8.b |
III mesto |
||||
Iva Peić 8.b |
III mesto |
||||
Bojana Bojić 8.b |
III mesto |
||||
Jovana Savić 8.b |
III mesto |
||||
Elena Prskalo Momčilović 8.b |
III mesto |
||||
Ana Jaramazović 8.c |
III mesto |
||||
SOŠOV |
Nemanja Čukić 6.b |
Učešće |
|||
Vasilije Dobrilović 6.b |
Učešće |
||||
Milutin Đurović 6.b |
Učešće |
||||
Branislav Milošević 6.b |
Učešće |
||||
Savo Crnojević 6.b |
Učešće |
||||
Dimitrije Maksimović 7.b |
Učešće |
||||
Uroš Perović 7.b |
Učešće |
||||
Jovan Simić 8.b |
Učešće |
||||
Ognjen Vukmanov 8.b |
Učešće |
||||
Nebojša Popović 8.b |
Učešće |
||||
Luka Obradović 8.b |
Učešće |
||||
Ognjen Dimitrić 8.a |
Učešće |
||||
ATLETIKA (skok u dalj) |
Nemanja Čukić 6.b |
II mesto |