U sredu 13.11.2013. godine u osnovnoj školi "Matko Vuković" odigrano je finale opštinskog prvenstva za devojčice.
Učesnici finala su četiri škole Ivan Milutinović, Matko Vukovič, Kizur Ištvan i Jovan Mikić. Put do finalnog turnira škole su stekle na kvalifikacionim utakmicama koje su se odigrale dan pre, u utorak, svaka škola u svojoj sali. Gde su sve četiri škole pobedile po dve utakmice toga dana i stekle pravo za plasman u finale.
Prva utakmica je bila između škola Jovan Mikić i Kizur Ištvan u kojoj je Jovan Mikić pobedila.
Druga utakmica između ekipa Matko Vuković i Ivan Milutinović rezultirala je pobedom Ivan Milutinović
Za treće mesto opštinskog prvenstva igrale su Matko Vuković i Kizur Ištvan, pobeda Matko Vuković Škole
Za prvo mesto opštinskog prvenstva igrale Ivan Milutinović i Jovan Mikić te je pobedom od 2:0 Ivan Milutinović postao opštinski prvak.

generalni plasman: 1. IVAN MILUTINOVIĆ
2. JOVAN MIKIĆ
3. MATKO VUKOVIĆ
4. KIZUR IŠTVAN