У суботу 26.04.2014. године ученици 8., 7. и 6. разреда Православне веронауке ОШ "Иван Милутиновић" ишли су са својом наставницом веронауке на поклоничко путовање у манастир Ковиљ и по светињама Београда. Том приликом обишли смо манастир Светих архангела Михаила и Гаврила у Ковиљу, Храм Светог Саве у Београду, Видиковац и Споменик незнаном јунаку на Авали, као и капелу Свете Петке и цркву Ружицу на београдском Калемегдану. Осим ученика ове школе у путовање су били укључени и ученици Православне веронауке још три суботичке основне школе - ОШ "Соња Маринковић", ОШ "10. октобар" и ОШ "Јован Микић", па су склопљена и нова познанства. О утисцима са екскурзије понешто говоре и саме фотографије.
                                                                        вероучитељица Драгана Албијанић